Display

Genislik 275 yukseklik227 3x3 cm e1710942656698

Kullanım Alanları Ve Etkileri

Display ürünleri, çeşitli sektörlerde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Mağazalarda ürün tanıtımı, fuarlarda firma temsili, etkinliklerde marka bilinirliği artırma, işletmelerde promosyonel faaliyetler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle mağaza içi ve dışında sergilenen standlar, afişler, broşürler, bayraklar ve diğer display ürünleri, müşterilerin dikkatini çekerek satışları artırır ve marka imajını güçlendirir.

Display ürünleri, markaların ürünlerini hedef kitleye etkili bir şekilde tanıtmasına olanak tanır. Estetik tasarımları ve görsel çekicilikleri ile dikkatleri üzerine çekerler ve markaların farkındalık düzeyini artırırlar. Ayrıca, müşteri deneyimini iyileştirerek satın alma kararlarını etkilerler. Dolayısıyla, doğru şekilde kullanıldıklarında display ürünleri, markaların pazar payını artırmasına ve rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olur.

Display Ürünleri

Kumaş Karşılama Banko (stand)

Kumaş Karşılama Banko, etkinliklerde, fuarlarda ve karşılama noktalarında öne çıkan bir üründür. Hafif alüminyum profillerden oluşan bu banko, esnek kumaş panellerle kaplanarak tasarlanır ve genellikle dijital baskı teknolojisiyle kişiye özel grafiklerle donatılır. Bu özelleştirme seçeneği, markanın veya etkinliğin görsel kimliğini güçlendirirken, etkileyici bir ilk izlenim bırakır. Kumaşın katlanabilir ve taşınabilir yapısı, hızlı ve kolay montaj ile etkinlik alanlarının hızlıca kurulmasını sağlar. Ayrıca, bankonun pratik kullanımı organizatörlerin ve katılımcıların işini kolaylaştırır, etkinlik atmosferini profesyonel bir şekilde tamamlar.

Gazebo

Gazebo tente çadır taşınabilir ve katlanır bir ürünüdür. Ayrıca kişisel olarak da kullanılabilir bir gölgelenme mekanizmasıdır. Gazebo mekanizması alüminyum veya demirden üretilmektedir. Üzerine baskı yaptırarak dilerseniz satışınızda, standınızda, tezgahınızda, pazarınızda, fuarınızda veya serginizde kullanabilirsiniz. Gazebo, çadır kısmı oxford veya baskı yapılabilir polyester kumaştan mamüldür. Gazebo çardaklar düğün, organizasyon, fuar, bireysel ve kurumsal kullanım için uygundur.. Pakette gazebo mekanizması + ana renk kumaş bulunmaktadır.

Karşılama Banko (Fasulye stand)

Karşılama standları, portatif ve pratik bir panel sistemine sahiptir, bu da onları taşınabilir ve kullanımı kolay kılar. Alüminyum profilleri, 0-360° arasında dönebilen bir açıyla esneklik sağlar ve uzun süreli kullanımlara dayanıklı ve sağlam bir yapı sunar. Standın masa ve alınlık kısımları, firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmanıza olanak tanır, böylece markanızı etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz. Kolay kurulum özelliği sayesinde, istediğiniz herhangi bir alanda karşılama standlarınızı veya bankolarınızı sadece 2,5 dakika içinde hazır hale getirebilirsiniz. Bu da hızlı bir şekilde etkili bir karşılama veya tanıtım yapmanızı sağlar.

Pop-up Banner

Yatay açılır mekanizmalı ve çift taraflı reklam alanıyla, bu ürün her yerde farkedilir olmanızı sağlar. Kumaş baskı etrafında güçlendirilmiş paslanmaz çelikten imal edilmiş yaylar bulunmaktadır. Bu yaylar, görselde veya kumaşta herhangi bir deformasyon olmadan kesintisiz ve dalgalanmasız bir yüzey sunar. Ürün, özel olarak tasarlanmış taşıma çantalarıyla birlikte gelir ve saniyeler içinde alet kullanmadan kurulup toplanabilir. Bu özellikler sayesinde etkili bir şekilde tanıtım yapabilir ve kolayca taşınabilirliği sağlanır.

Örümcek

Alüminyum profillerden oluşturulan ve kullanım kolaylığı sağlayan Örümcek Standlar, her türlü organizasyonda en çok tercih edilen stand çeşitlerindendir. İsmini, iskeletinin açıldığı zaman örümcek ağına benzer şekilde olmasından alır. Hafif ancak dayanıklı profil yapısıyla fuar alanlarından alışveriş merkezlerine, reklam ve ürün tanıtımlarından sinema galalarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yan yana bağlantı noktaları sayesinde birleştirilebilir ve farklı şekillerde açılabilir. Oval ve düz olmak üzere iki çeşidi bulunan Örümcek Standlar, portatif yapılarıyla yer kaplamadan taşınabilirlik sağlar. Baskı yapılmasıyla boyutları ve görünümleri özelleştirilebilir. Hızlı kurulum imkanı sunan alüminyum profillerin birleştirilmesiyle isteğe bağlı olarak oval veya düz şekilde hazırlanabilir.

Anten Kılıfı

Alarm kılıfları, mağaza girişlerinde bulunan alarmları kapatmak ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan Pop Up Stand çeşitlerindendir. Bu sistemler, güvenlik önlemlerinin yanı sıra kampanya tanıtımı ve görsel estetik açısından da tercih edilmektedir. Alarm giydirme karton, foreks, fotoblok ve kumaş gibi çeşitli malzemelerden üretilebilir. Dijital veya ofset baskı teknikleriyle tasarlanan alarm kılıfları, mağaza içi reklamı destekler ve görsel çekiciliği artırır. Kumaş alarm anten kılıfının diğer materyallerden üstün yönü, taşıma ve montaj kolaylığı sağlamasıdır. Uygun maliyetlerle etkili reklam alanları sunan anten kılıfları, mağaza sahipleri için pratik ve ekonomik bir çözümdür.

X-Banner

X Banner, ekonomik görsel sunum sistemleri arasında dünya genelinde en çok tercih edilenidir. Promosyonel etkinliklerde sıkça kullanılan bu ürün, plastik ve metal malzemelerden üretilmektedir. Gergi sistemi sayesinde görseli sıkıca tutarak estetik bir görünüm sağlar. Avrupa vinil (branda) malzemeden dijital baskı yapılan görseller, yüksek kalitede ve dayanıklıdır. X Banner’ın hafif yapısı, taşıma çantasıyla kolayca taşınabilmesini sağlar. Kurulum için herhangi bir el aletine ihtiyaç duyulmaz, geçme sistemi sayesinde birkaç dakika içinde kurulabilir. Bu özellikleriyle X Banner, pratik ve etkileyici bir tanıtım aracıdır.

Roll-up

Roll up banner mekanizmalarımız, klasik ve lüks olmak üzere iki farklı modele sahiptir. Kısa vadeli ve uzun vadeli kullanım için farklı bütçe seçenekleri sunar, böylece herkes reklamlarını ön plana çıkarabilir. Roll up banner ölçüleri 60cm x 80cm, 85cm, 100cm, 120cm genişliğinde ve 200cm yüksekliğindedir; ayrıca çift taraflı modellerimiz de bulunmaktadır. Fuarlar, kongreler, seminerler, mağazalar, üniversiteler ve alışveriş merkezleri gibi çeşitli alanlarda kullanılabilirler. Kurulum için herhangi bir el aracına gerek yoktur, bir dakika içinde kurulabilir ve reklamınızı etkili bir şekilde yapmanıza olanak sağlarlar.

Musteri Odakli Yaklasim 1

Kişiye Özel ve Farklı Tasarımlar

Müşterilerimizin kendi dizaynlarını veya firmamızın desteğiyle oluşturdukları tasarımları kullanarak, benzersiz ve özgün flamalar elde edebilirler. Bu sayede kimsede olmayan ve özgün bir flama tasarımına sahip olmak mümkün hale gelir.